Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

LUCRĂTOR / MUNCITOR CONSTRUCTOR

SEPTIMA CONSTRUCT
20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- LUCRĂTORI CALIFICAȚI ȘI NECALIFICAȚI ÎN CONSTRUCȚII;
- MUNCITORI CU EXPERIENȚĂ ȘI FĂRĂ EXPERIENȚĂ ÎN DOMENIU.

Descrierea jobului

- PERSONALUL ANGAJAT SE OCUPĂ CU EXECUTAREA DIFERITELOR TIPURI DE LUCRĂRI DE CONSTRUCȚII.

BENEFICII:
- PACHET SALARIAL SUPERIOR PIEȚEI;
- PROBABIL CELE MAI MARI BONUSURI DIN DOMENIU;
- MEDIU DE LUCRU STABIL;
- POSIBILITĂȚI DE EVOLUARE PROFESIONALĂ ȘI DE AVANSARE IERARHICĂ;
- TOATE INSTRUMENTELE SPECIFICE DE LUCRU ȘI ECHIPAMENTELE ADECVATE ACTIVITĂȚILOR;
- ANGAJAȚII PRIMESC DIFERITE TIPURI DE BENEFICII;
- SE PUNE ACCENT PE DEZVOLTAREA PERSONALĂ ȘI PE CREAREA UNUI MEDIU DE LUCRU PROFESIONIST, PLĂCUT ȘI SIGUR.

Descrierea companiei

SEPTIMA CONSTRUCT ACTIVEAZĂ ÎN DOMENIUL CONSTRUCȚIILOR ȘI ÎN CEL ENERGETIC.
FACE PARTE DINTR-UN GRUP DE FIRME CE ȘI-A ÎNCEPUT ACTIVITATEA ÎN ANUL 1991, CU EXPERIENȚĂ EXTINSĂ ÎN DIFERITE DOMENII DE ACTIVITATE, AVÂND ACOPERIRE NAȚIONALĂ ȘI INTERNAȚIONALĂ, ȘI CARE LUCREAZĂ ÎN DOMENIUL CONSTRUCȚIILOR DIN ANUL 2003.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024