Gratis

Lucrator in depozit - Sect. 6

AUTOITALIA IMPEX

Candidatul Ideal

Educatie si experienta:
Studii medii finalizate
Experienta pe un post similar de cel putin 1 an
Experienta in domeniul pieselor de schimb constituie un plus
Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Receptia calitativa si cantitativa a marfii ,
Transferul pieselor pe raft din zona de receptie,conform cu ordonarea celorlalte piese in depozit
Procesarea comenzilor (picking,ambalare) in vederea expedierii acestora catre dealeri,
Respecta ordinea si disciplina la locul de munca si sarcinile date de catre sefii ierarhici

* Pachet salarial motivant oferit mereu la timp - parte fixa plus bonusuri de performanta in functie de activitatea desfasurata
* Set complet de echipament de lucru vara / iarna
* Discount la achizitionarea produselor comercializate de catre companie
* Mediu de lucru motivant - depozit incalzit / racit
* Asigurare medicala
* Ore suplimentare platite
* Program Luni - Vineri

Cu un total de 6 mărci în portofoliu, Auto Italia va avea reputaţia de a fi importatorul de autovehicule din România cu cea mai amplă reprezentare, ale cărui produse și servicii acoperă toate segmentele pieței și toate cerințele clienților. Totodată, Auto Italia se angajează în dezvoltarea relațiilor de succes cu angajații, furnizorii și partenerii său. Succesul lor întăreşte, totodată, și succesul Auto Italia

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024