Lucrator in depozit la aeroportul din Leipzig, Germania - tura de noapte (gn)

Gi Group Deutschland GmbH
500 poziții

Descrierea jobului

Clientul nostru lucreaza la extinderea business-ului si are nevoie de 500 de angajati
Cauti un loc de munca stabil, orientat viitorului si evident bine platit?
Atunci nu mai pierde timpul si aplica acum ca sa poti incepe lucrul cat mai curand pentru a-ti garanta un venit sigur tie si familiei tale!

SARCINILE TALE:
Te concentrezi pe inspectia calitatii si sortarea coletelor.
Scanezi pachete folosind scanerul manual si te asiguri ca ele vor ajunge la destinatia corecta.
Ulterior vei pregati containerul de transport aerian incarcand pachetele.

CERINTE:
Stapanesti limba engleza SAU germana la nivel mediu conversatinal (B1, scris, citit, vorbit).
Poti dovedi prin acte activitatiile tale din ultimii 5 ani, fara o intrerupere mai lunga de 28 de zile intre 2 sau mai multe activitati.
Esti dispus(a) sa te muti in Leipzig, Germania.
Disponibilitatea de a lucra doar in tura de noapte

Beneficii:
Cazare gratuita pentru primele 6 luni
Un salariu atractiv de €16.50/ora, in mediu de 1.800 net pe luna, inclusiv sporuri aditionale neimpozitabile, (25% noapte, duminica 50%, zi de sarbatoare 100%)
Contract german pe termen nedeterminat

Pentru ca aplicarea ta fie completa, avem nevoie de un CV si de datele de contact!

Iti multumim anticipat pentru increderea acordata si asteptam cu nerabdare oportunitatea de a colabora cu tine!

Gi Group Germania va ofera locuri de munca in Germania cu acordarea serviciilor complete si cazare la necesititate.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024