Gratis

Lucrator in bucatarie - Restaurant PalasMall Iasi

SC FABRICA DE GUST SRL

Candidatul Ideal

Creperia Bruno din foodcourt PalasMall Iasi angajeaza Lucrator in bucatarie.
Salariu motivant, bonuri de masa, bonusuri vanzari, specializare in locatie.

Descrierea jobului

Dorim pe termen lung in echipa o persoana responsabila, punctuala, comunicativa.
Pregatirea retetelor de preparare a clatitelor fel principal si desert, wafelor, bauturilor.
Dispus la efort fizic pentru receptia materiei prime.

Beneficii:
Salariu fix negociabil si tichete de masa de 40 Ron/zi
Program de lucru 2 zile cu 2 zile libere

Am reinventat produsele sec. al-XII-lea din Franţa („galettes bretonnes” / „crepes") şi le-am adaptat gusturilor culinare ale prezentului. Savurează o clătită delicioasă preparată cu făină integrala şi pui, curcan, bacon, somon, fructe de pădure, portocale, ciocolată!

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024