Gratis

LUCRATOR GESTIONAR

Ropharma Logistic S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii;
- Experienta de lucru in depozit de medicamente de minim 1 an;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Persoana dinamica, activa, foarte organizata, atenta la detalii, responsabila.

Descrierea jobului

- Asigura receptia cantitativa si calitativa a produselor care intra in depozit;
- Asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit, conform cu prevederile legale in domeniu si cu standardele de calitate;
- Verifica conditiile de ambalare si de inscriptionare ale produselor receptionate si livrate;
- Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
- Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune;
- Participa la inventarele periodice.

ROPHARMA LOGISTIC face parte din Grupul de firme Ropharma, care funcționează după un un model de business integrat, respectiv:
​- Producție de medicamente (produse farmaceutice de bază) și suplimente alimentare; Distribuție a medicamentelor, suplimentelor alimentare, dermato-cosmeticelor, cosmeticelor și dispozitivelor medicale, prin cele 7 depozite farmaceutice situate în: București, Iași, Bacău, Târgu-Mureș, Timisoara, Craiova și Cluj-Napoca;
- Retail a medicamentelor, suplimentelor alimentare, dermato-cosmeticelor, cosmeticelor și dispozitivelor medicale prin unitățile sale, situate în localitățile județelor: Brașov, Alba, Bacău, Botoșani, Cluj, Harghita, Iași, Mureș, Neamț, Prahova, Sibiu;
- Servicii medicale multidisciplinare prin spitalul Sf. Constantin Brasov.
Istoricul si traditia Grupului de firme Ropharma, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor/pacientilor, vor constitui un sprijin in afirmarea talentului dumneavoastra.
Oferim un loc de munca dinamic, provocator si sprijinul necesar pentru a putea obtine impreuna rezultate foarte bune.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024