Gratis

Lucrator gestionar depozit suruburi

SC BENDKOPP FASTENERS SRL

Candidatul Ideal

- persoană dinamică cu dorintă de învățare
- simţ al responsabilităţii
- punctual
- experienta nu este obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- pregatirea marfii in baza unor dispozitii de pregatire dupa coduri de bare
- aranjarea marfii in depozitul firmei si magazinul de prezentare
- predare marfa la client
- preluare marfa de la furnizori

Beneficii:
- salariu atractiv
- tichete de masa
- bonus-uri
- echipa bună

Firmă cu acționariat 100% romănesc cu sediul principal la Cluj-Napoca în continuă expansiune, cu experiență de 30 ani în domeniul comercializării directe a suruburilor și a sistemelor de fixare având o echipă prietenoasă și profesionistă de peste 60 persoane.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024