Gratis

Lucrator Depozit

TOP BEARINGS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
Experienta de lucru in depozit, pregatirea comenzilor (picking) prezintă avantaj;
Persoana dinamica, organizata si corecta;
Abilitate de lucru in echipa;
Capacitate de planificare si organizare;
Utilizarea computerului (minimul necesar);
Studii gimnaziale finalizate;
Permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

Receptia produselor;
Descărcarea mărfurilor primite de la furnizori și aranjarea acestora în depozit;
Pregatirea si expedierea comenzilor conform procedurilor interne;
Efectuarea controlului cantitativ si calitativ al produselor care urmeaza a fi expediate;
Verificarea integritatii produselor.

Programul de muncă: Luni - Vineri 08:00 - 18:00, Sambată - Duminică, liber

Beneficii:
Bonuri de masa
Bonusuri de performanta
Prime de sarbatori

Despre companie: Am apărut în online în anul 2014, dar avem experiență de peste 25 de ani acumulată în offline, în magazin și prin agenți de distribuție.
•Noi, cei din TOPbearings, știm micile detalii care, avem convingerea, ne vor ajuta să creștem într-­un domeniu atât de competitiv și diversificat, acela al distribuției de rulmenți, oferindu-le clienților noștri, produsele de care au nevoie, când au nevoie.
•Am ales să devenim MASTER distribuitor autorizat NACHI în România și ne-­am asumat responsabilitatea de a avea cel mai mare stoc de rulmenți NACHI din toată țara.
Suntem în permanentă schimbare și DEZVOLTARE în relația cu furnizorii noștri, pentru a putea să răspundem prompt nevoilor tuturor clienților, cu o gamă diversificată, în cele mai bune condiții. Pentru a reuși, am devenit Distribuitor Autorizat pentru brand-uri precum: NACHI, ZKL, URB, CRAFT, ISB, NKE, DUNLOP. In paralel comercializam si produsele celorlalti mari producatori: SKF, FAG, TIMKEN, INA, NSK, NTN, SNR, KOYO.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Sediul și depozitul companiei se află în Pitești.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024