Gratis

Lucrator depozit/ Picker - depozit Beauty

Royal Market S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Angajam PICKER depozit.

Cerinte: - 10 clase absolvite -cazier curat

Se ofera: -contract pe perioada nedeterminata -program de lucru 8-17:30 de Luni pana Vineri -venit de 2700 RON net + bonuri de masa 300 RON si va creste rapid in functie de implicare!

Responsabilitati:
-pregatirea comenzii pentru livrare
-receptia marfii -ambalarea Produselor, receptionarea produselor de la furnizori si descarcarea acestora.
-aranjarea produselor pe raft

Locatie: Valea Cascadelor 21K, Sector 6

Alte cerinte :
- abilitate de comunicare
- sociabila
- lucru in echipa
- interes acordat muncii pe care o presteaza
- seriozitate
- punctuala
- dorinta de a invata lucruri noi

Descrierea jobului

Cine suntem? Suntem un magazin online cu produse de manichiura, pedichiura, aparatura profesionala de ingrijire, epilare, hairstyle si beauty. Activitarea se desfasoara in depozitul nostru, unde avem si zona de birouri.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024