Gratis

Lucrator depozit pentru Arad, Brasov, Buzau si Afumati

STIFT LUX DESIGN SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj;
Permis de conducere categoria ”B” obligatoriu pentru posturileArad, Brasov, Buzau si Afumati din Arad si Buzau;
Abilități bune de organizare și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită;
Abilități de comunicare și colaborare eficientă în echipă;
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări;
Capacitatea de a efectua sarcini fizice, cum ar fi ridicarea și transportul mărfurilor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Preluarea și verificarea mărfurilor primite conform documentelor de însoțire;
Etichetarea și pregătirea produselor pentru livrare;
Manipularea, depozitarea și aranjarea produselor în mod corespunzător;
Asigurarea curățeniei în depozit;
Participarea la inventare și raportarea stocurilor;
Colaborarea cu colegii pentru a asigura un flux eficient de lucru.
Livrarea marfurilor cu autovehicule de tarnsport marfa sub 3,5 tone (categoria B) pentru posturile din Arad si Buzau

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie de renume, lider în domeniul său;
Mediu de lucru dinamic și plăcut, cu o echipă prietenoasă și profesionistă;
Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei;
Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
Posibilitatea de a lucra într-un mediu stimulant și de a-ți dezvolta abilitățile.

Dacă ești o persoană motivată și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru pozițiile de lucrător depozit în Arad, Brasov, Buzau si Afumati.

Compania Stift Lux Design, a fost infiintata in anul 1997 la Bucuresti, specializandu-se in executia de lucrari din fier forjat. Inca de la inceput, am contribuit la dezvoltarea domeniului si culturii fierului forjat in Romania, reinnoind interesul pentru lucrari de cea mai inalta calitate.

In anul 2005, Stift Lux Design a fost prima companie romaneasca care a inceput sa comercializeze elemente din fier forjat, venind in sprijinul atelierelor cu o gama larga de produse semifabricate la preturi avantajoase. Astfel, am contribuit decisiv la cresterea pietei fierului forjat in Romania, facand fierul forjat mai accesibil consumatorului final.

La momentul actual, suntem cunoscuti ca fiind unul dintre cei mai importanti producatori si importatori de elemente din fier forjat din Romania si Republica Moldova. Oferta noastra insumeaza peste 3000 de articole disponibile in stoc si deservim intreaga tara printr-o retea de 14 depozite proprii.

Obiectivul nostru este satisfacerea cat mai bine a cerintelor si nevoilor clientilor nostri si oferirea produselor de calitate superioara la preturi competitive. Stift Lux Design imbunatateste permanent calitatea serviciilor, dezvolta noi produse si creeaza in continuare noi tendinte in domeniul fierului forjat.

www.stift.ro

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024