Gratis

Lucrator depozit / Manipulant / Gestionar

IPERCOMP EXIM SRL

Candidatul Ideal

LUCRATOR DEPOZIT / MANIPULANT / GESTIONAR
- Rezistenta la efort fizic
- Atentie distributiva, capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente
- Seriozitate si disciplina la locul de munca
- Respectarea stricta a regulilor firmei
- Capacitatea de a presta munca atat independent cat si in echipa
- Cazier judiciar fara antecedente penale
- Atentie la detalii si capacitatea de a organiza documentele aferente marfurilor gestionate
- Disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

Ajuta la ambalarea marfurilor in colaborare cu colegul de la control calitate.
Ajuta la descarcarea si incarcarea masinilor in colaborare cu colegii gestionari din depozit.
Organizarea marfurilor in depozit impreuna cu colegii gestionari.
Pregateste colete pentru a fi expediate prin curierat rapid.
Etichetare ocazionala de produse in colaborare cu colegii gestionari.

Activitatile firmei noastre sunt urmatoarele:
- Comertul en-gros si en-detail de piese auto, accesorii auto si produse de intretinere auto.
- Import direct de la fabrici din toata lumea.
- Distributie in toata Romania.

www.ipercomp.ro
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024