Gratis

LUCRATOR DEPOZIT, MAGAZIONER, SOFER ACHIZITII

INTER HEAT SRL

Candidatul Ideal

Compania noastra cauta un Magazioner, Sofer Achizitii dedicat si responsabil pentru a se alatura echipei noastre din depozit. Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Cerinte:
- O persoana de incredere, onesta, responsabila, disciplinata, riguroasa , organizata;
- O persoana cu capacitate de asimilare de noi cunostinte, de comunicare si relationare cu clientii companiei si implicata in toate aspectele legate de munca;
- Permis de conducere categoria B;
- de preferat studii medii (liceu/ scoala tehnica);
- cunostinte tehnice generale reprezinta un mare avantaj;

Descrierea jobului

- Receptioneaza cantitativ si calitativ materialele impreuna cu ceilalti colegi si verifica/intocmeste documentele aferente receptiei;
- Tine evidenta stocurilor prin inregistrarea intrarilor si iesirilor de materiale;
- Asigura gestionarea corecta a stocurilor de materiale;
- Ofera departamentelor interesate informatii legate de stocuri;
- Respecta conditiile si standardele de depozitare;
- Pregateste necesarul de materiale pentru echipele de tehnicieni in timp util;
- Participa la inventarierea stocurilor de materiale;
- Mentine curatenia in spatiul de depozitare;
- Deplasari in vederea achizitionarii de materiale;
- Livrari de materiale pe santierele de lucru;

Beneficiind de aceasta pozitie, vei avea oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa tanara, dedicata si profesionista. Vei avea sansa de a-ti dezvolta abilitatile de organizare, gestionare a stocurilor si relationare interpersonala.

Daca esti o persoana motivata, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Magazioner, Sofer Achizitii. Alatura-te echipei noastre si fii parte dintr-o companie care sustine si apreciaza efortul si dedicarea angajatilor sai.

Inter Heat este o firmă românească în domeniul instalațiilor, înființată în noiembrie 2012.
Fiecare client Inter Heat, indiferent de dimensiune, primește același nivel ridicat de profesionalism pentru sistemele și soluțiile pe care le oferim. Deși ne-am extins de-a lungul anilor și intenționăm să continuăm creșterea strategică, realizăm că succesul nostru se bazează pe angajamentul de a avea relații pe termen lung, reciproc avantajoase cu clienții noștri.

Dorim să continuăm să extindem serviciile atât pentru clienții noi, cât și pentru cei existenți.

Compania Inter Heat, prin intermediul personalului tehnic calificat asigură o gamă variată de instalatii: ventilatie si climatizare, termice, instalații frigorifice (camere frigorifice, patinoare și formare gheață), sanitare, electrice, fotovoltaice pentru construcții, caldiri industriale si civile: centre de afaceri, birouri, magazine prezentare și comerciale, restaurante, spitale, hale de productie si depozitare, vile rezidențiale.

Furnizam servicii diverse de la comercializare echipamente (splituri, centrale de tratare aer, chillere, sisteme VRV – volum cu refrigerent variabil, etc), montaj mentenanta si service, pana la servicii de management al cladirilor , consultanta tehnica, proiectare instalatii, audit si management de proiect.

Inter Heat asigura confort, eficienta si calitate oferind solutii integrate in domeniul instalatiilor!
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024