Gratis

Lucrator depozit magazin online in Voluntari / Colentina

TERRA MOTORS SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana indemanatica si agila pentru pregatirea comenzilor.

Ideal ar fi sa ai experienta in domeniu, insa atata timp cat esti dornic sa inveti, lipsa experientei nu va fi un impediment, suntem siguri ca impreuna putem face lucrurile sa functioneze.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale?
  • Pregatirea comenzilor (picking si coletare) si predarea lor catre curier la sfarsitul zilei
  • Aprovizionare raft
  • Receptie marfa
  • Diverse activitati in depozit (manipulare marfa, etichetare etc.)
Ce oferim?

Un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si dornica sa te ajute sa te acomodezi si ulterior sa evoluezi.

Salariu de baza stabilit impreuna, in functie de experienta ta, bonusuri anuale, precum si bonusuri in functie de performanta si dorinta ta de a iti mari veniturile.
Salariul va creste progresiv, si se va stabili in functie de experienta si abilitati.

Programul este de Luni pana Vineri de la 08:30, la 17:30, cu pauza de masa. Activitatea ne-o desfasuram in Voluntari, Ilfov, in imediata apropiere a Sectorului 2 din Bucuresti, cartierul Colentina.

Suntem specializati in comercializarea pieselor de schimb pentru motounelte.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024