Gratis

Lucrator depozit KOFF

KOFF DISTRIBUTION S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

- Dorinta de a invata, te ajutam noi cu restul
- Esti o persoana activa
- Apreciezi lucrul in echipa si colegii

LOCATIA NOASTRA: la 10 minute de METROU REPUBLICA sau ANGHEL SALIGNY

Descrierea jobului

Posturile disponibile: Ambalator, Picker, Receptioner (marfuri usoare care nu necesita efort fizic pentru a fi manipulate)
- Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor
- Asezarea produselor la raft conform indicatiilor
- Pregatirea produselor de la raft pentru a fi expediate catre clienti in baza comenzilor primite
- Verificarea si ambalarea marfii

Ce oferim:

Salariu NET de start 3000 lei
- Posibilitate de marire salariu dupa primele luni in functie de performante
- Bonus consistent de productivitate
- Ore suplimentare achitate in conformitate cu legislatia in vigoare
- Un loc de munca curat si organizat, podea epoxidica, climatizare, echipamente performante
- Alte beneficii precum: bonusuri de sarbatori, reduceri la achizitia produselor distribuite, teambuilds.
- Posibilitatea de a lucra full time ( 8 ore ) sau part time ( 4 ore )

Ce asteptam de la tine si cum poti promova rapid:

Prin atitudinea pozitiva si respectul fata de colegi si job
- Prin participarea la proiectele companiei
- Sugerand constant imbunatatiri in fluxul de lucru

Te asteptam cu nerabdare in echipa noastra! :)

Aplica acum!

KOFF este distribuitor european de produse electronice si accesorii de mici dimensiuni pentru tablete, laptopuri si device-uri mobile.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024