Gratis

Lucrator depozit Floresti, Cluj

Moemax RO SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

-Abilități tehnice
-Stil dе munca rapid si precis
-Experienta in depozit sau in comertul cu amanuntul , experiente cu scannere si computer constituie avantaj
-Aptitudini tehnice, exactitate, corectitudine , concentrare, flexibilitate, independent, precizie, rezistenta la stres, forta fizica, munca in echipa
-Permis dе conducere categoria B
-Certificat dе motostivuitor constituie avantaj

Descrierea jobului

-Sunteți responsabil pentru marfa receptionata de la furnizori și pentru marfa proprie virata catre client, compararea mărfurilor comisionate cu comanda dе vanzari
-Lucrati eficient cu un sistem de gestiune
-Preluati retururile de marfa si procesati reclamatiile
-Inventariere pentru stabilirea conformitatii stocului
-Controlul de calitate al paleților
-încărcarea si descarcarea marfii in conditii de siguranta

Noi oferim
Salariu motivant, bonuri de masa
Se lucreaza la interior, conditii bune
21 de zile de concediu de odihna pe an. Numarul zilelor de concediu de odihna creste proportional cu vechimea in Societate.
Diverse beneficii conform CCM ( zile libere suplimentare, prime evenimente, etc)

Cautam doar persoane serioase, care isi doresc un loc de munca stabil, persoane harnice, implicate, comunicative si orientate spre client.

De la o idee la un concept de succes! mömax inseamna: acasa in trend, la preturi mici
mömax ofera soluții de locuințe la prețuri accesibile și atractive.
Clientul și împlinirea dorințelor sale constituie centrul intereselor noastre. Atitudinea fata de clientii nostri este caracterizata de o onestitate absolută, corectitudine, precizie și respectarea angajamentelor. Loialitatea clienților trebuie să fie asigurată prin servicii perfecte și printr-o procesare fara cusur a comenzilor. Fiecare dintre noi ar trebui să devina client permanent al mömax.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024