Gratis

Lucrator depozit Bucuresti

BREDENT MEDICAL ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Constituie avantaj - Experiență anterioară în manipularea și ambalarea produselor medicale
sau a dispozitivelor medicale.
Constituie avantaj - Cunoașterea specifică a produselor dentare sau a echipamentelor
stomatologice.
  • ​Abilități bune de comunicare și colaborare în echipă.
  • Limba engleza constituie un avantaj.
  • ​Deține experiență anterioară de minim 1 an într-un rol similar în domeniul depozitului sau logistică.
  • Abilități de operare a echipamentelor de depozit și ambalare produse.
  • Abilități de utilizare a programelor de calculator de baza, din suita Office și a unui sistem informatic de gestiune a stocurilor.

Descrierea jobului

  • Primirea și verificarea Produselor.
  • Verificarea corespunderii între bunurile primite și documentele de livrare.
  • Inspectarea stării produselor primite si aranjarea acestora la raft.
  • Inventarierea, monitorozarea si gestionarea stocurilor si raportarea oricăror discrepanțe.
  • Ambalarea și pregătirea pentru expediere conform specificatiilor si standardelor companiei.
  • Expedierea comenzilor, pregatirea si coordonarea acestora.
  • Menținerea ordinii și curățeniei în depozit.

În aprilie 2006, sectoarele de dezvoltare a produselor de stomatologie, inclusiv cele de produse de implantologie, instrumente și consumabile, au fost combinate într-o nouă companie - bredent medical GmbH & Co.KG.

bredent-medical ROMÂNIA reprezintă bredent medical GmbH & Co.KG în România. Înființarea acesteia reprezintă o apreciere a firmei germane fată de utilizatorii români ai produselor sale, care merită o atenție sporită dar și servicii de reprezentare și asistenta de o înaltă calitate.

Promovăm aceleași valori care au călăuzit compania bredent in ultimii 40 de ani. De aici și certitudinea că pe lângă calitatea produselor aducem în România și o parte din atitudinea caracteristic germană.

Este misiunea noastră să probăm seriozitatea pe care partenerii noștri o așteaptă de la noi.

Avem totdeauna cele mai bune soluții pentru problemele colaboratorilor noștri deoarece preocuparea renumitului producător german de implanturi dentare pentru ridicarea nivelului cunoștințelor noastre este permanentă. Ea se materializează în training-uri și cursuri de pregătire cu privire la produse și noi concepte de terapie.

Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 22 Apr. 2024