Gratis

Lucrator comercial

GROSS MARKET CASH & CARRY S.R.L.
7 poziții

Descrierea jobului

Ce oferim:

Salariu avantajos;
Bonuri de masa;
Dezvoltare profesionala si oprtunitati de promovare;
Contract pe perioada nedeterminata;
Abonament medical.
Responsabilitati :

- Asigura necesarul de marfa la raft
- Aduce marfa din depozit
- Ordoneaza rafturile pe categorii de produse si pe tipuri de produse (Firma 1, Firma 2 etc.)
- Expune marfuri intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor
- Urmareste rafturile si asigura incarcarea lor cu marfa in functie de vanzare
- Compara, sorteaza si verifica marfa

Magazinul Plai Cash&Carry, singurul sub aceasta denumire are o suprafaţă de vânzare de 3.000 de mp, iar sortimentul de produse este format din 12.000 – 15.000 de articole, ce vor fi „made in Romania”, direct de la furnizorii consacraţi în segmentul FMCG, precum şi o serie de produse alimentare din Spania, la preţuri competitive.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024