Gratis

Lucrator Comercial

PRIMI SECOND HAND S.R.L.
3 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Ambitios
  • Persoana responabila
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
  • Atitudine pozitivă și orientare către client
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona situațiile dificile cu calm și profesionalism

Descrierea jobului

  • Organizarea și aranjarea produselor pe rafturi, asigurându-te că magazinul este ordonat și atractiv
  • Gestionarea stocurilor și efectuarea de inventare ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄periodice
  • Operarea caselor de marcat și gestionarea plăților
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și sigur
  • Întâmpinarea și consilierea clienților într-un mod profesionist și prietenos

Beneficii:
  • Cafea si apa gratuita
  • Decontarea transportului (se pot accepta si 2 tipuri de abonamente)
  • Zi libera pentru ziua de nastere.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024