Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

SC REMBKA SRL

Candidatul Ideal

Ce apreciem, căutăm și ne dorim de la noul coleg:

-să fie o fire dinamică și activă;
-să se priceapă la interacțiunea cu oamenii;
-sa aiba cunostinte de operare PC;
-persoană perspicace și empatică;
-orientat către client;
-să știe cum să primească un refuz cu zâmbetul pe buze;
-să gestioneze eficient timpul;
-prezență plăcută.

Descrierea jobului

Atributii:

-intâmpini clienții într-o manieră prietenoasă și relaxată, oferindu-le o experiență placută,
-promovezi imaginea și produsele comercializate în magazin,
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄-operezi pe casa de marcat,
-păstrezi standardele de visual merchandising conform criteriilor,
-receptionezi marfă și o pregătești pentru a fi expusă.

SC REMBKA SRL este o companie ce activeaza in domeniul comertului cu materiale de constructii, in partea de vest a Romaniei. Avem trei puncte de lucru: doua situate in Timisoara si unul in Caransebes. Ne-am dezvoltat mereu, am reinvestit in fiecare an pentru cresterea calitatii relatiei, atat cu clientii cat si cu angajatii nostri.

"Cu noi totul e simplu!" e sloganul nostru si incercam, ca prin ceea ce facem zi de zi, sa aratam ca aceste cuvinte ni se potrivesc.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024