Gratis

Lucrator Comercial

SC CROCO SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

- Minim 2 ani vechime la ultimul loc de munca ;
- Experienta intr-un post similar constituie un avantaj ;
- Capacitate de a evalua şi a lua decizii, capacitate de a lucra cu oamenii, claritate şi coerenţa in exprimare, punctualitate, corectitudine si responsabilitate;
- Absolvent studii medii sau superioare.

Descrierea jobului

Se ofera salariu motivant la care se pot adauga bonusuri consistente pentru realizarea targetului
Se deconteaza transportul .

Postul presupune :
- aranjarea si aprovizionarea produselor la raft;
- verificarea starii produselor expuse la raft;
- verificarea corespondentei pret-produs expus la raft;
- verificarea situatiei stocului periodic;
- asigurarea semnalizarii produselor la raft aflate in promotie;
- culegerea informatilor despre concurenta si produse;
- mentinerea unei relatii civilizate cu reprezentantii magazinului.

Descrierea companiei

FIRMA PRODUCATOARE DE BISCUITI MARCA CROCO
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024