Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

Cofetăria Friandise
2 poziții

Candidatul Ideal

Un desert bun este pus în valoare de persoana cu care intră în legătură clientul!

Daca esti o persoană amabilă, optimistă, discretă și cu simțul responsabilității se poate ca locul tău să fie la Friandise. Echipa noastra apreciază punctualitatea, ordinea și curățenia, atenția la detalii și nu în ultimul rând amiciția.

Descrierea jobului

Ne vom strădui sa-ți oferim toate detaliile cu privire la ingrediente, tehnici de lucru și “mici secrete din laborator”, astfel încât să fie mai ușoară promovarea produselor și consilierea cliențiilor pentru a găsi desertul potrivit lor.

Indiferent dacă ai experiență în vănzări sau nu, poți învăța să lucrezi cu casa de marcat, POS-ul, să faci necesarul de produse către laborator, să verifici stocurile și să transmiți comenzile lăsate de clienți. Programul de lucru este flexibil, 20 de ore/săptămână sau 40 de ore/saptămână, și două weekenduri într-o lună.
Oferim salar în funcţie de experienţă, bonuri de masă și decontarea transportului în comun.

Suntem o cofetărie, o afacere de familie începută în urmă cu 19 ani. O parte din familia noastră lucrează zi de zi împreună şi alături de ceilalţi angajaţi. Ne respectăm reţetele, produsele, angajaţii, clienţii şi furnizorii, urmând îndeaproape principiul "Oferă ceea ce doreşti să primeşti !".
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024