Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

Almira Trade Srl
5 poziții

Candidatul Ideal

CERINȚE:
- spirit de echipă;
-atenție distributivă;
- amabilitate,seriozitate și responsabilitate;
- abilități de comunicare și organizare;
- experiența în domeniul comercial reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- aprovizionarea permanentă și corectă a produselor la raft;
- asigurarea ordinii și curățeniei la locul de muncă;
- verificarea termenelor de valabilitate;
- comunicare amabilă și politicoasă cu clienții.

BENEFICII:
- salariu atractiv: 2600 RON în mană+ tichete de masă in valoare de 40 lei / zi (pt 21 zile, 840 lei);
- prime și bonusuri în funcție de performanță;
- șanse de promovare;
-contract perioadă nedeterminată;
-tichete cadou de Craciun și Paște;
-control medical periodic (MEDICIS).

SC ALMIRA TRADE SRL este o companie cu capital integral romanesc, specializata de 23 ani in comertul cu ridicata al produselor alimentare si cu o cifra de afaceri anuala de 30 milioane euro.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024