Gratis

Lucrator comercial

English Home
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Amabilitate și orientare către client
  • Capacitatea de a lucra cu plăcere în echipă
  • Seriozitate și punctualitate

Descrierea jobului

  • Oferim salariu fix, spor de weekend, bonuri de masa si bonus din vanzari.

​English Home, retailer international de textile si decoratiuni pentru casa, cu peste 350 de magazine in tari precum Turcia, Grecia, Ucraina, Bulgaria, Maroc, cauta Asistenti vanzari pentru magazinele din Romania.

Ești interesat/ă de un job în vânzări?

Echipa ENGLISH HOME îți oferă oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, unde te vei simți ca acasă.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024