Gratis

Lucrator comercial

John Center S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonale
  • Orientare catre satisfacerea nevoilor clientilor si atingerea obiectivelor de vanzari
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de a gestiona multiple sarcini simultan
  • Dorinta de invatare si de perfectionare
  • Disponibilitatea de a lucra in weekend

Descrierea jobului

  • Asistenta clienti in identificarea si achizitionarea produselor
  • Incasarea platilor si gestionarea tranzactiilor de vanzare

Bnefecii:
  • Salariu + Comision
  • Program flexibil

Cu o experiență solidă de 24 de ani în industria retailului, John Center este o companie de încredere și inovatoare care și-a dedicat activitatea satisfacerii nevoilor clienților și oferirii unei experiențe de cumpărături de excepție.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024