Gratis

Lucrator Comercial

FOOT LOCKER ROMANIA
4 poziții

Candidatul Ideal

Iti plac hainele și pantofii sport dupa ultimele tendinte și trenduri de moda?
Ești fascinat de lumea sneakerșilor și de cele mai tari branduri sport?
Ești pozitiv, plin de energie și creezi cu ușurinta relatii cu ceilalti?
Daca Da, visam sa te avem in echipa, sa iti oferim sansa sa inveti , sa te dezvolti și sa creezi impreuna cu noi un fantastic brand de lifestyle pe piata din Romania.

Suntem in cautarea de adevarati fani sneakers care:
- se simt extraordinar și confortabil in customer service.
- au entusiasm și atitudine pozitiva
- sunt disponibili și flexibili pentru a lucra in weekend.
- experienta anterioara in vanzari de produse, servicii, haine, pantofi reprezinta un avantaj.
- comunicarea in limba engleza este un avantaj suplimentar.

Descrierea jobului

Angajatul va fi responsabil de Customer Service activ, realizarea targetelor de vanzare și de aspectul deosebit al magazinului.

Ce oferim?
- program part-time și/sau full-time
- stabilitate bazata pe contract de angajare
- sistem atractiv de bonusare in functie de rezultatele obtinute
- training specializat oferit la angajare sub supervizarea celor mai buni specialiști
- reduceri de angajat pentru produsele noastre cat
- uniforma reprezentativa brandului nostrum
- meal vouchers
- sansa de a lucra intr-o echipa tanara, dinamic și pasionata.

La Foot Locker avem in gand doar sneakerși si nimic nu ne face mai mandrii ca putem impartași ultimele trenduri cu followerii noștri. De mai bine de 30 de ani, colectiile noastre au fost supervizate de cele mai luminate minti din lumea sneakerșilor. Doar cele mai bune și cele mai originale produse au ajuns pe rafturile magazinelor noastre.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024