Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

SC Dorador Trading SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Angajăm lucrător comercial în cadrul unui lanț de magazine de haine pentru copii unde nu este necesară experiența în domeniu, ci dorința ta de a învăța lucruri noi.

1.Specificațiile postului:
 Nivel de studii: medii (diplomă BAC)
 Experiența: nu este necesară

2.Aptitudini
-experiența nu este necesară;
-asigurăm instruire gratuită;
-și cel mai important, echipa profi :)
- Seriozitate, punctualitate

Descrierea jobului

Atribuții:
-receptia mărfii
-consilierea clienților cu amabilitate în alegerea celor mai potrivite produse;
-aranjarea și ordonarea produselor pe raft și umerașe;
-organizarea stocurilor de produse;
-vânzarea si încasarea corectă a produselor;
-întocmirea corectă a actelor de casă.

Coccodrillo este o prezență activă pe piața de retail din România, care se adresează copiilor cu vârste cuprinse între 0 și 16 ani iar în momentul de față ocupă o poziție de vârf în comercializarea de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii.
În prezent avem un lanț de 60 de magazine, în diferite centre comerciale din țară și suntem într-o continuă dezvoltare. Suntem o echipă tânără, dinamică și ne dorim alături de noi persoane motivate și deschise către noi provocări.
Te așteptăm să faci și tu parte din echipa Coccodrillo!
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024