Gratis

Lucrator comercial - Velocità Gelato Brasov

VELOCITA URBANA S.R.L
4 poziții

Candidatul Ideal

Ce vom aprecia la tine:
- Studii medii finalizate;
- Capacitatea de a lucra în ture și în weekend;
- Energie pozitivă și rezistență la efort fizic;
- Bune abilități de comunicare și relaționare;
- Simț dezvoltat pentru respectarea standardelor de calitate;
- O abordare onestă și responsabilă față de valorile etice ale companiei.

Descrierea jobului

Ești pasionat de inghetată? Iubești să interacționezi cu oamenii și să creezi momente frumoase clienților? Dacă răspunsul tău este "da", atunci avem o oportunitate super pentru tine! Ne extindem echipa și căutăm un nou membru entuziast pentru a ni se alătura. Iată de ce ar trebui să te gândești la această oportunitate:

- Ambianță Prietenoasă: Veți lucra într-un mediu plin de veselie și zâmbete, aducând bucurie clienților noștri cu fiecare servire de înghețată.
- Experiență Interactivă: Vei juca un rol cheie în crearea unei experiențe memorabile pentru clienți, oferind recomandări, prezentând opțiuni și asigurându-te că fiecare vizită este specială.
- Oportunități de Creștere: Ne angajăm să investim în dezvoltarea ta profesională. Dacă îți dorești să avansezi în carieră, există oportunități de creștere în cadrul companiei.

Beneficii:
- Salariul net 2500 RON; .
- Se oferă tichete de masă de 800 RON după perioada de probă;
- Consum intern 33 lei zilnic în magazin;
- Investim în dezvoltarea ta prin training-uri interne și externe;
- Alte beneficii.

Dacă ești o persoană energică, prietenoasă și dornică să împărtășești bucurie cu oameni, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Descrierea companiei

Povestea Velocità - cu și despre oameni!
Fondat în 2019, Velocità este un concept 100% românesc, inspirat de cultura culinară a Italiei. Prin intermediul unui design aparte, am reușit să creăm o oază de răsfăț, oferind cea mai frumoasă experiență de gelato și cafea.
Alătură-te echipei noastre entuziaste, orientată către îmbunătățirea continuă a proceselor zilnice! La Velocità, ne dedicăm să aducem o doză de bucurie și energie fiecărui client în parte, transformând vizitele acestora într-un moment cu adevărat memorabil. Fiecare membru al echipei Velocità se străduiește să ofere o experiență deosebită, iar acest angajament se reflectă în fiecare detaliu, de la prepararea cu măiestrie a gelatoului și cafelei, până la întâmpinarea călduroasă și prietenoasă.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024