Gratis

Lucrator Comercial UNDER ARMOUR CLUJ/BUCURESTI/BRASOV/CTA

Kvantum Sport SRL
8 poziții

Candidatul Ideal

• Studii medii/ superioare - avantaj studii in domeniul sportului
• Experienta in domeniul sport este un avantaj
• Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi
• Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top
• Vocabular comercial ingrijit, eticheta de servire
• Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)
• Aptitudini de calcul si de comunicare

Descrierea jobului

•Ofera clientilor o servire premium completa
• Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor
• Ofera informatii relevante despre specificul brandului Under ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Armour
• Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin
• ofectueaza operatiuni de casierie
• Realizează cu acuratete receptia produselor
• Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate
• Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandului

Oferta:
Salariu fix, tichete de masa, bonusuri performanta, abonament medicat la o clinica Privata, program in ture, full-time
Reducere la produsele comercializate
Mediu de lucru modern si prietenos.

Kvantum Sport SRL este distribuitor oficial al UNDER ARMOUR în România.

Fondată de Kevin Plank în 1996, misiunea Under Armour este "Să-i faci pe toți sportivii mai buni prin pasiune, design și exercitarea neîncetată a inovației".

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024