Gratis

LUCRATOR COMERCIAL SIZEER - AFI Cotroceni

Marketing Investment Group RO SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești:
  • responsabil și comunicativ,
  • îți place să interacționezi cu oamenii,
  • îți place să lucrezi în vânzări,
  • apreciezi stabilitatea și îți dorești să lucrezi cu cele mai cunoscute branduri.

Nu ezita să aplici!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Întâmpini clienții într-o manieră prietenoasă și relaxată, oferindu-le o experiență placută,
  • Promovezi imaginea și produsele comercializate în magazin,
  • Operezi pe casa de marcat,
  • Păstrezi standardele de visual merchandising conform criteriilor de brand,
  • Receptionezi marfă și o pregătești pentru a fi expusă.
Ce oferim:
  • Pachet salarial format din: salariu fix (peste media pieței) + comision lunar la atingerea targetelor lunare ale magazinului,
  • Bonuri de masă,
  • Training specializat,
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist,
  • Reduceri consistente de angajat la produsele comercializate,
  • Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei,
  • Program de lucru flexibil.

Sizeer este o companie multibrand, cu clienți care cresc de la an la an. În mai mult de 100 de magazine, vei găsi branduri de top cum ar fi: Nike, Adidas, Reebok, Timberland, Puma, Vans, Converse, New Era sau O`Neill, care sunt lideri de piață în cele mai bune centre comerciale din Polonia. Pe 17 Decembrie 2013 am deschis primul magazin Sizeer în Germania. Din acel moment a început expansiunea internațională. Până în acest moment, am reușit deschiderea de noi magazine Sizeer in Germania, Cehia, Slovacia, Lituania si Letonia, România, Bulgaria, Croația, Ungaria ș.a
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024