Gratis

Lucrator comercial - Singer masini de cusut

SFR HOME EQUIPMENT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte pentru postul de responsabil magazin:

- Studii - minim studii medii;
- Minim 1 an experienta in domeniu;
- Cunostinte utilizare PC
- Abilitati de comunicare, sociabilitate, flexibilitate, politete, toleranta, deschidere la nou, simt estetic si creativitate.

Descrierea jobului

Consilierea clientilor si vanzarea produselor

- Organizeaza activitatea din magazin;

- Gestionarea locatiei: stocuri, produse la raft, etichete preturi

- Aseaza si expune marfa

- Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului

- Asigura intretinera curateniei in spatiul de lucru la inceputul programului

- Inventarierea stocului lunar

- Supervizeaza si evalueaza activitatea magazinului si se implica in imbunatatirea performantelor

- Asigura primirea , depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza in magazin;
- Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor;
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne;

Singer este o companie de renume în domeniul mașinilor de cusut, cunoscută pentru inovația și calitatea produselor sale. Fondată în, Singer s-a impus rapid ca lider în industria mașinilor de cusut, oferind soluții inovatoare și tehnologie de vârf pentru clienții săi din întreaga lume.

Deși a fost prezentă pe piața internațională încă din anii '80, Singer și-a consolidat poziția pe piața românească începând din anul 2003. De atunci, a devenit unul dintre principalii furnizori de mașini de cusut pentru atelierele de croitorie, uz casnic și industria textilă din România.

Singer se remarcă prin gama sa diversificată de produse, care cuprinde mașini de cusut tradiționale, mașini electronice și de brodat precum și accesorii și consumabile asociate. Fie că este vorba despre pasionații de cusut la domiciliu sau despre profesioniștii din industria modei, Singer oferă soluții adaptate nevoilor fiecărui utilizator.

Compania se angajează să ofere produse fiabile, durabile și ușor de utilizat, menite să faciliteze procesul de cusut și să stimuleze creativitatea. Prin inovație constantă și un accent deosebit pe satisfacția clienților, Singer continuă să rămână o alegere de încredere pentru pasionații de cusut din întreaga lume, inclusiv pe piața din România.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024