Gratis

Lucrator Comercial - Sibiu / Sighetu Marmatiei / Pitesti

SPORTISIMO

Candidatul Ideal

  • Iti place sa comunici cu oamenii?
  • Te caracterizeaza atitudinea constructiva si orientarea spre rezultat?
  • Esti responsabil, ambitios si dispus sa inveti lucruri noi?
Daca raspunsul tau e pozitiv, te asteptam in super echipa noastra!

Descrierea jobului

  • ​consilierea clientilor;
  • vanzаreа produselor din portofoliu;
  • scanаrea produsеle cumparаtе dе clienti si incasarea contrаvаlorii lor;
  • raspunderea la solicitarile cliеntilor (ex. informatii despre produse, preturi);
  • aranjarea produselor in magazin;
  • receptia produselor si verificarea integritatii acestora;
  • rezolvarea eventualelor reclamatiilor.
Beneficii
  • salariu fix + bonus din vanzari;
  • bonuri de masa;
  • servicii medicale la o clinica privata de top;
  • discounturi la produsele companiei;
  • ore suplimentare platite in acord cu politica companiei;
  • bonus pentru recomandare de colegi noi;
  • mediu de lucru si colectiv placut;
  • oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

Sportisimo nu este doar un lider al pieței din Cehia în domeniul articolelor sportive, ci o adevărată comunitate pasionată de sport și mișcare. Înființată în 1999, compania noastră s-a dezvoltat rapid ca unul dintre principalii retaileri de articole sportive din Europa Centrală și de Est, având o prezență puternică atât în magazinele fizice, cât și în mediul online.

Colaborăm cu cei mai mari producători din acest sector la nivel mondial, oferind o gamă variată de echipamente sportive la prețuri avantajoase, cu o rețea de distribuție în 6 țări. Compania operează peste 200 de magazine în Europa, inclusiv 100+ în Cehia, 50+ în Slovacia, 50+ în România, 9 în Ungaria, 2 în Bulgaria și 3 în Croația.

De la primul magazin din România în 2015, am adunat o echipă formidabilă de peste 350 de angajați. Suntem uniți de o dorință comună, aceea de a face inimile oamenilor să bată pentru sport. Echipa noastră din România reflectă valori puternice, pasiunea pentru sport și o dedicare neclintită față de clienții noștri.

Am creat un mediu de lucru deschis, în care oferim colegilor noștri tot sprijinul necesar pentru dezvoltarea personală și profesională. La Sportisimo, nu suntem doar colegi, ci o familie de oameni entuziaști ai sportului.

Dacă îți bate inima pentru sport și vrei să fii parte a unei echipe dinamice și inovatoare, te invităm alături de noi.

Fii parte din succesul nostru! Fii parte din Sportisimo!

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024