Gratis

Lucrator Comercial si Casier

SC KOTON SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Ce cautam noi?
  • Să fii entuziasmat si pasionat de fashion;
  • Abilități de comunicare pentru a consilia clienții noștri;
  • Inițiativă și implicare pentru a perfoma într-o companie multinațională;
  • Să fii responsabil, corect și atent la detalii pentru activitățile ce țin de încasare și operarea stocului;
  • Să fii dornic să înveți lucruri noi și să fii implicat alături de echipa noastră.

Nu-ți cerem experiență, trebuie să ai doar:
  • Minim studii medii;
  • Punctualitate și amabilitate în interacțiunea cu clienții;
  • Abilități de operare PC – dar suntem conștienți că totul se învață.

Descrierea jobului

  • Ofera informatii relevante despre specificul brandului si a trendurilor actuale;
  • Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin;
  • Realizează receptia produselor;
  • Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate de catre manager;
  • Realizeaza targetul de vanzare alocat;
  • Operarea caselor de marcat si incasarea banilor.

Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix și bonusuri de performanță;
  • Tichete de masa;
  • Training specializat;
  • Alte tipuri de bonusuri și prime;
  • Oportunități de promovare în cadrul companiei.

Koton este un lanț de magazine din Turcia, înființat în Istanbul în anul 1988. Koton este prezent în 30 de țări, cu peste 500 de magazine. În fiecare an, Koton lansează peste 20.000 de modele, înglobate în peste 50 de colecții vestimentare.

Designerii Koton călătoresc în întreaga lume, vizitând târguri de profil și căutând mereu noi surse de inspirație. Având în vedere că nevoile publicului variază în funcție de orientările culturale ale regiunii din care acesta face parte, designerii Koton au sarcina de a crea și colecții personalizate, adaptate piețelor pe care activează compania. De exemplu, pentru țări ca Rusia sau Dubai, Koton lansează colecții exclusive.Koton a intrat pe piața românească în anul 2007 odată cu deschiderea primului magazin în București Mall. În România avem 6 magazine și aproximativ 150 de angajați Kotonieni.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024