Gratis

Lucrator comercial si Casier - Burger King

Rex Concepts Bk Romania S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Îți plac oamenii? Vrei să te dezvolți pe tine și pe ceilalți? Îți place când oaspeții tăi părăsesc restaurantul cu zâmbetul pe buze? Noile provocări îți dau energie să acționezi?
Dacă da, avem vești bune pentru tine! Avem jobul perfect pentru tine! Te așteptam să te alaturi echipei noastre!

Burger King angajeaza Personal Restaurant: LUCRATOR COMERCIAL SI CASIER

Care sunt cerințele noastre?
  • Atitudine pozitiva si prietenoasa în relațiile cu clienții și colegii
  • Deschidere la invatarea de lucruri noi si bune abilitati de comunicare
  • Implicare in activitatea restaurantului
  • Responsabilitate si corectitudine
  • Perseverenta si orientatare spre rezultate
  • Experienta este binevenita, dar daca nu ai in domeniu si iti doresti sa inveti sa te dezvolti alaturi de noi suntem dispusi sa te invatam tot ce trebuie sa stii, tu doar sa ai atitudinea potrivita si disponibilitate.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Pregatirea produselor asigurandu-te ca sunt respectate standardele inalte de calitate, igiena si siguranta alimentara
  • Întâmpinarea si oferirea de suport clienților în alegerea produselor dorite și asigurarea unei experiențe plăcute
  • Colaborarea cu membrii echipei si crearea unui mediu de lucru optim si profesionist
  • Respectarea standardelor și a regulilor din restaurant in vederea atingerii obiectivelor
  • Mentinerea curateniei in locatie (linia de servire/productie, zona de preparare, sala de mese)

Ce vei primi dacă te vei alătura echipei noastre?
  • O atmosfera familiala si prietenoasa pentru a te simti ca acasa
  • Training pentru dezvoltarea abilităților profesionale
  • Tichete de masa in valoare de 30 ron pe zi lucratoare
  • Prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun
  • Bonus de recomandare a viitorilor colegi
  • Bonusuri suplimentare bazate pe performanta conform politicilor interne
  • Mediu de lucru stabil
  • Program de lucru flexibil
  • Posibilitatea de dezvoltare, promovare si de a evolua in cadrul companiei intr-un mediu de lucru placut si profesionist

Rex Concepts CEE – the master franchisee of Burger King and Popeyes for Poland, Czechia and Romania is currently looking for new member to join our Romanian team. We have very ambitious plans for growth and are looking for a candidate who will help us develop Burger King and Popeyes in Romania.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024