Gratis

Lucrator comercial showroom

EURO VIAL LIGHTING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
- Experienta anterioara in vanzari, preferabil in domeniul produselor electrice sau tehnice.
- Cunostinte solide in domeniul produselor electrice si a componentelor asociate.
- Abilitati excelente de comunicare si capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic.
- Atitudine proactiva si orientata catre clienti, cu abilitati dezvoltate in rezolvarea problemelor.
- Experienta in utilizarea PC-ului, lucrul cu casa de marcat, emitere facturi, primire marfa, asezat marfa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Oferirea de consultanta clientilor pentru a identifica si a satisface nevoile acestora in ceea ce priveste produsele electrice.
- Raspunderea la intrebari si oferirea de informatii tehnice relevante.
- Verificarea si actualizarea stocului de produse, asigurandu-te ca sunt disponibile si etichetate corect.
- Receptionarea livrarilor si organizarea acestora in magazin.
- Realizarea vanzarilor si atingerea obiectivelor stabilite de magazin.
- Promovarea produselor si oferirea de solutii adecvate pentru clienti.
- Mentinerea curateniei si organizarii in magazin, asigurandu-te ca zona de vanzare este atragatoare si bine prezentata.
- Verificarea produselor (cantitativ si calitativ) pregatite pentru client.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national;
- program de instruire la locul de munca (cursuri in cadrul companiei; cursuri la producatori; cursuri organizate de firme specializate);
- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala; promovare in cadrul firmei.

Euro Vial Lighting a luat fiinta in 8 martie 1996 si este o companie cu sediul central in Constanta, cu capital integral privat romanesc, activand in domeniul distributiei de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Arelux, Redo, Elba, Eaton, Gewiss, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB,Electroplast, Nexans etc.). Cu un portofoliu de produse mai mare de 50.000 referinte, din care peste 7500 stocate în depozitele proprii, Euro Vial Lighting poate oferi solutii pentru fiecare segment al pietei sau pentru cerintele fiecarui client. Euro Vial Lighting are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Iasi. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani. www.eurovial.ro.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024