Lucrator comercial - Shop&Go Mega Image Brasov - Cartier Tractorul

Galvic Invest S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam lucrator comercial pentru magazin Shop&Go-Mega Image in Brasov - Cartier Tractorul

Candidatul ideal:
  • Orientare si deschidere catre client;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si spirit de initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa;
  • Minim studii gimnaziale finalizate.

Ar fi ideal daca ai avea experienta anterioara in comert.

Pentru locatia din Cartier Tractorul - tura de zi si de noapte ( 3 schimburi) - se acorda spor de noapte

Descrierea jobului

  • Mentinerea unei relatii cu clientii bazata pe amabilitate si promptitudine;
  • Oferirea de suport colegilor, atunci cand este necesar;
  • Aprovizioneaza standurilor cu toate produsele necesare, verificand termenul de valabilitate al fiecarui produs;
  • Gestionarea corespunzatoare a activitatii de la casa de marcat;
  • Amenajarea spatiului din vitrina/raion alocat prezentarii produselor (mezeluri si panificatie)
  • Participarea la activitatea de inventar a magazinului.

Ce putem sa iti oferim:
  • Pachet atractiv de compensatii si beneficii;
  • Card de tichete de masa;
  • Transport decontabil;
  • Bonusuri lunare prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
  • Bonus la angajare;
  • Prime de Paste si Craciun;
  • Pachet beneficii medicale;
  • Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.

Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024