Gratis

Lucrator comercial - Parfumuri D&P

Alpha Prime Concept S.R.L.

Candidatul Ideal

Iulius Mall Cluj
  • asigurarea unor servicii de calitate
  • comunicarea directa cu clientii
  • asigurarea si mentinerea ordinii in magazin
  • consilierea clientilor cu privire la produsele vandute
  • persoana proactiva, orientata catre rezultate.

Descrierea jobului

  • raspunde de stocul pe care il preda in fiecare seara
  • se asigură că raionul la care lucrează este mereu ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀organizat
  • se asigură că produsele sunt așezate în mod corespunzător, sunt în stare bună și în termenul de valabilitate
  • este amabil/a, consiliază și îndrumă clienții în magazin
  • 2% comision din vanzari dupa atingerea targetului impus

Descrierea companiei

Alpha Prime Concept S.R.L
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024