Gratis

LUCRATOR COMERCIAL / OSPATAR

Mara Mura
6 poziții

Candidatul Ideal

Atitudine pozitiva si bune abilitati de relationare cu clientii si colegii.
Corect si muncitor.
Seriozitate in munca depusa.

Descrierea jobului

Cautam coleg pe postul de lucrator comercial / ospatar, pentru servirea produselor de cofetarie, cafea si cocktails.
Program full time, 2 zile lucrate / 2 libere.
Salariu NET in functie de experienta, intre 2800 lei - 3000 lei + tips.
Plata zilelor suplimentare si a zilelor de sarbatoare (libere prin lege).
Tort oferit gratuit de ziua de nastere.

Mara Mura este un atelier de cofetarie artizanala, care a reusit in scurt timp sa fie renumit pentru calitatea si gustul exceptional al dulciurilor produse de cofetarii nostri. Suntem recunoscuti pentru cel mai bun tort de bezea si cea mai buna pavlova din oras. Avem patru locatii in Bucuresti.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024