Gratis

Lucrator comercial magazin alimentar

SMARALD COMPANY S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Comunicativ , atent la detalii , atent la calcule , organizat ,

Descrierea jobului

Vanzarea cu amanuntul a produselor alimentare si nealimentare.
Intocmirea listei de marfa.
Responsabil cu banii cash.

Program flexibil in ture + tura de noapte.
Bonus de ziua ta!
Bonus de sarbatori!
Bonus de performanta!

In domeniul comertului produselor alimentare si nealimentare de peste 15 ani!
Oferim un loc de munca placut , linistit si sigur!
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024