Gratis

Lucrator comercial insula Afi Cotroceni - QwertyKey

Qwerty Key S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Lucrător Comercial dedicat și plin de entuziasm pentru a se alătura echipei noastre în noua noastră locație QwertyKey, situată în interiorul prestigiosului mall Afi Cotroceni. Candidatul ideal ar trebui să posede o serie de calități și abilități esențiale pentru a oferi o experiență de cumpărături memorabilă clienților noștri. Această persoană ar trebui să fie:
  • Prietenoasă și politicoasă: Candidatul ar trebui să demonstreze un comportament prietenos și politicos în fiecare interacțiune cu clienții noștri.
  • Confortabil cu publicul: Trebuie să se simtă în largul său lucrând cu publicul și să fie capabil să creeze o atmosferă plăcută și prietenoasă pentru toți clienții noștri.
  • Încrezător: O încredere solidă în sine este esențială pentru a aborda cu succes interacțiunile cu clienții și pentru a oferi sfaturi sau îndrumări într-un mod eficace.
  • Formă fizică bună: Ținând cont că membrii echipei noastre vor petrece o mare parte a zilei în picioare, este important ca candidatul să se bucure de o formă fizică relativ bună pentru a face față cu energie și vitalitate cerințelor zilnice.
  • Articulat și clar în comunicare: Candidatul ar trebui să fie capabil să se exprime articulat și să ofere informații clare și utile clienților noștri, contribuind astfel la o experiență de cumpărături fluidă și informativă.
  • Abilități în gestionarea numerarului: Este esențial ca candidatul ideal să posede abilități solide de gestionare a numerarului, să fie extrem de precis în procesarea plăților în numerar și cu cardul, și să acorde atenție detaliilor pentru a evita erorile.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Primirea clienților: Fiecare zi începe cu un zâmbet cald și o primire prietenoasă pentru clienții noștri care intră în magazin. Creăm prima impresie și vrem să fie una memorabilă.
  • Gestionarea stocurilor: Suntem mereu pregătiți să oferim clienților noștri o gamă variată de produse. Controlăm și gestionăm stocurile cu atenție pentru a asigura disponibilitatea constantă.
  • Asistența la cumpărături: Fiecare client are nevoie de ajutor pentru a găsi produsele potrivite. Ne asigurăm că clienții noștri găsesc exact ce caută și le oferim sfaturi utile.
  • Procesarea plăților: Fiecare tranzacție trebuie să decurgă fără probleme. Cu precizie și eficiență, procesăm plățile în numerar și cu cardul pentru a asigura satisfacția clienților.
  • Răspuns la întrebări: Oferim răspunsuri clare și utile la întrebările clienților. Suntem aici pentru a le oferi claritate și încredere în alegerile lor.
  • Raportare și rezolvare probleme: Orice problemă sau discrepanță este raportată imediat și tratată cu seriozitate. Lucrăm împreună pentru a găsi soluții eficiente.
  • Gestionarea Numerarului: Detaliile sunt esențiale. Verificăm încasările cu atenție pentru a ne asigura că totul se potrivește și este în ordine.
  • Cereri de retur: Procesăm cererile de retur cu profesionalism, asigurându-ne că clienții pleacă mulțumiți și cu soluții adecvate.
  • Menținerea ordinii și curățeniei: O experiență de cumpărături plăcută include un mediu curat și ordonat. Ne asigurăm că magazinul este întotdeauna în cea mai bună formă.
  • Rezolvarea reclamațiilor: Fiecare plângere este tratată cu responsabilitate și angajament. Ne străduim să oferim soluții pentru fiecare problemă.
  • Siguranța magazinului: Monitorizăm securitatea pentru a preveni furturile sau orice activități frauduloase.
  • Etichetarea produselor: Cu atenție, etichetăm produsele pentru a oferi claritate și pentru a ajuta clienții să găsească rapid ce doresc.
  • Gestionarea mărfii: Prin organizare și atenție la detalii, primim și stocăm marfa pentru a asigura o experiență de cumpărături fără probleme.
  • Promovarea promoțiilor: Suntem mereu la curent cu promoțiile speciale ale magazinului și le comunicăm cu entuziasm clienților pentru a profita la maximum de ele.

Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Bonusuri în funcție de performanță
  • Discount anual la produsele QwertyKey
  • Oportunitatea de dezvoltare în companie

Qwertykey SRL este o companie românească înființată în anul 2021, specializată în tastaturi mecanice. Cu produse de calitate superioară, design inovator și performanțe de top, suntem preferați de comunitatea gaming-ului și profesioniștii din industria IT. Oferim o gamă variată de tastaturi mecanice, adaptate nevoilor și preferințelor utilizatorilor, de la modele de bază la cele avansate cu iluminare RGB și taste programabile. Designul nostru atrăgător și performanțele excepționale fac din tastaturile noastre alegerea ideală pentru gaming și lucru. Suntem dedicați îmbunătățirii continue și inovației, pentru a satisface mereu cerințele clienților noștri.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024