Gratis

LUCRATOR COMERCIAL IN MAGAZIN DE INCALTAMINTE

CONFIDENTIAL - 4 poziții

Candidatul Ideal

- Atitudine pozitiva si deschidere pentru a invata;
- Personalitate placuta, persoana de incredere, flexibila, bine organizata si motivata;
- Excelente abilitati de comunicare si atentie la detalii;
- Orientare catre client;
- Cunoştinţe minime de gestiune si calculator- Excel

Descrierea jobului

- Candidatii selectati vor lucra full-time intr-unul din magazinele noastre si vor fi resposabili pentru:
- Furnizarea de servicii excelente clientilor;
- Promovarea produselor;
- Incasarea contravalorii produselor;
- Reaprovizionarea rafturilor;
- Intocmirea raportului de gestiune;
- Alte sarcini pentru buna functionare a magazinului;
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.