Gratis

Lucrator comercial in depozit (picker)

SNACK-TRADE SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Descriere
S.C. Snack-Trade S.R.L
, marca comerciala ,,BANZAI,, se mareste! Suntem obisnuiti sa actionam ca o echipa unde aprecierea si sprijinul reciproc este sustinut. Asadar, cautam lucrător depozitar (picker) care va lucra fulltime alaturi de noi.

Tinem cont de
  • Experiența anterioară de lucru într-un depozit
  • Studii medii absolvite (diplomă de bacalaureat)
  • Capacitatea de a fi ordonat și atent la detalii;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Capacitate la efort fizic;
  • Aspect placut si ingrijit

Descrierea jobului

Veti avea in vedere
  • Recepția marfii/produselor
  • Repartizarea marfii în zonele de depozitare conform procedurilor interne;
  • Participarea activă la operațiunile de încărcare/descărcare;
  • Participarea la inventarele organizate în cadrul depozitului;
  • Pregătirea produse conform comenzilor primite (picking);
  • Activități zilnice de întreținere și sarcini privind păstrarea și efectuarea curățeniei în depozit
  • Program de lucru 5 zile/ saptamana.
Salariul: 2600 Ron + bonuri de masa + bonus de eficienta.

Timp de 17 ani familia Banzai a crescut în Republica Moldova, ajungând să dețină primul loc ca vânzări. Astfel, ne-am extins și peste hotare ajungand si în România in 2016 sub forma juridică SNACK TRADE. In prezent am format filiale în județele Iași, Suceava, Bacău, Vaslui, Vrancea, Brăila, Ploiesti si București in care sunt activi peste 200 de membri, tineri și energici.

Noi, o echipă de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de afaceri pentru vânzări, astfel împreună cu partenerii noștri să creștem împreună. Oferim pentru tine, traininguri în vânzări pentru colegii noi cât și pentru îmbunătățirea celor actuali, în vederea devenirii tale, expert în vânzări.

Ne găsești pe:

Facebook - banzairomania
Instagram - banzairomania
Linkedin - banzairomania
Website - banzairomania.ro

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024