Gratis

Lucrator comercial - HoReCa

RUBI START BUSINESS SRL

Descrierea jobului

Franciza PapaBox, pizzerie cu delivery, cu locatii in Timisoara si Cluj-Napoca isi cauta colegi noi pentru noua locatie din Timisoara.

Activitatea principala este preluarea apelurilor telefonice si introducerea in sistem a comenzilor primite atat pe telefon cat si de pe tabletele partenerilor Glovo, Bolt Food și Tazz precum si servirea clientilor care vin in locatie pentru a comanda pizza. Alte activitati implica ambalarea comenzilor si verificarea lor. Se lucreaza cu casa de marcat si tablete. Este necesar un vocabular dezvoltat, cunostinte minime PC, claritate in exprimare, atentie distributiva.

Beneficii:
  • Program de lucru: 2/2 zile
  • O masa asigurata pe zi
  • Salariu fix, peste media din acest domeniu
  • Contract de munca full time
  • Conditii foarte bune de lucru
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024