Gratis

Lucrator comercial Horeca Mega Mall sau Unirii

AMAZING CONCEPT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Bubble Waffles Bucuresti si-a deschis o noua locație in Mega Mall și își mărește echipa și pentru locația de la Unirii.

Ne dorim să găsim o persoana dispusă sa lucreze full-time sau part time in zilele de weekend

Căutăm pe cineva cu experiență, de minim 6 luni in horeca și interacțiunea cu oamenii, dar și cu dorința de a învăța împreună, totul fiind sistematizat, iar mediul de lucru este unul fresh, simpatic și cu vibe bun

Totodata locatia este una ușor accesibila, Mega Mall sau Unirii.

Apropos, nu tăiem carne pentru shaorma și nu lucrăm în temperaturi de peste 40 grade, ci poți compara mediul nostru cu o cafenea, doar că mult mai dulce și cu produse mai puține.

Ce oferim noi:
Contract de munca, salariul net 3000-3300 lei(full time), in functie de experienta. La acesta se adauga tipsul, care ramane 100% la angajati.
Reduceri speciale pentru angajati
Programul in șpcatia din Mega Mall este de 12 ore, 2 zile, după care 2 zile liber, iar in centrul vechi de 8 ore, in intervalul 15-23
Ore suplimentare platite.
Sprijinim dezvoltarea ta personala prin cărți la care îți oferim acces
Loc de munca stabil
Aproape de casa ta

Ce ne intereseaza:
Sa ai o experiență de minim 6 luni in Horeca
Sa fii sociabil(a), sa ai o atitudine pozitiva, sa fii cu zambetul pe buze si sa vrei sa inveti.
Sa fii punctual(a).
Sa contribui la mediul de lucru pozitiv al echipei.
Sa respecti normele de sanatate, siguranta si curatenie.

Ce vei face:
Vei prelua comenzile si vei prepara vafe, respectand retetele si modul de prezentare.
Pentru partea de preparare vafe nu e necesara experienta anterioara, pentru ca noi iti vom oferi training si suport.

Mai multe detalii le putem discuta la telefon.

Descrierea jobului

​Mai multe detalii le putem discuta la telefon.

Mai multe detalii despre produsele pe care noi le vindem poti sa gasesti pe pagina de Instagram.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024