Gratis

Lucrator comercial gelaterie

Bibas Group
4 poziții

Candidatul Ideal

Daca ești pasionat de lumea ospitalitatii, daca ti-ar plăcea să lucrezi într-un restaurant cu specific italian, daca iti doresti sa lucrezi într-un loc frumos și cu oameni care te inspiră, atunci Massimo este locul potrivit pentru tine să-ți începi cariera sau pasiunea ;).
Chef Felix te așteaptă în echipa lui !

Descrierea jobului

Lucrator comercial/preparare deserturi si inghetata:
- cantarirea produselor conform retetelor
- prepararea mixului conform retetelor
- obtinerea inghetatei si asezarea acesteia in vaschete/ ambalaje
- depozitarea inghetatei in congelator
- intocmirea documentelor de evidenta, cantarirea si etichetarea produsului finit
- curatarea aparatelor de preparat inghetata
-vanzare si incasare
-mentinerea curateniei si respectarea fluxului de munca din locatie

Ce oferim :
- salariu net atractiv
- bonuri de masa
- dupa 6 luni activare asigurare medicala Allianz-Tiriac

Massimo este un restaurant și o cafenea pe aleea pietonala Republicii, din centrul istoric al orasului Brașov. Motto-ul nostru este "Buono-semplice-genuino", ceea ce înseamnă că acesta este un loc unde originalitatea, simplicitatea și calitatea sunt cele mai importante valori: folosim ingrediente artizanale, ne prăjim propria cafea, iar lista de vinuri este în sinergie cu meniul. Dorim să oferim oaspeților noștri, ca și familiei noastre, tot ce este bun.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024