Publicat 05 Oct 2016 | Reactualizat 02 Nov 2016 | Expiră 06 Nov 2016

Lucrător comercial (f/m)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Orientare către client și o ținută profesională ireproșabilă
• Studii medii
• Experiență într-un post similar constituie avantaj
• Disponibilitate pentru program de lucru flexibil
• Amabilitate, spirit de echipă, responsabilitate și disciplină

Descrierea jobului

Printre sarcinile tale ca şi lucrător comercial se numără aprovizionarea corectă şi eficientă a rafturilor respectând procesele tehnologice specifice fiecărui raion, plasarea mărfurilor în spațiile destinate vânzării conform regulilor și procedurilor interne cu respectarea principiului FIFO; verificarea termenelor de valabilitate și respectarea reglementărilor interne cu privire la acestea; recepția, depozitarea și manipularea produselor conform legislației și specificului fiecărui raion și asigurarea curățeniei. De asemenea, ești responsabil de servirea amabilă și orientată către client asigurând deservirea rapidă la vitrina asistată, grill și case.

Suntem o companie internațională de succes, dinamică şi pregătită să îți susţină performanța. Echipa noastră, motivată şi dedicată, este permanent alături de tine.
De peste 10 ani, a reușit să ofere o gama largă de produse și servicii, în peste 100 de magazine din România!

Mai multe distincții oferite de institute specializate susțin afirmația că suntem un angajator atractiv și admirat pe piața forței de muncă. În anul 2015, Kaufland România este primul retailer food care se regăsește printre cei 100 TOP Angajatori din România. Această certificare a fost oferită în urma rezultatului studiului „European Graduate Barometer” organizat de Institutul Trendence, ce evidențiază percepția pe care candidații o au față de companie.

Primăvara anului 2016 vine cu o altă veste bună: Kaufland România devine singura companie din industria de retail căreia îi este recunoscut statutul de Angajator de Top printr-o certificare internațională acordată de institutul independent Top Employers Institute din Olanda.

De la recepţia mărfii până la linia caselor – acesta este departamentul Vânzări la Kaufland. Apreciezi contactul direct cu clienţii? Amabilitatea faţă de client este importantă pentru tine? Atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Ce oferim?
• Oportunitatea de a face parte din echipa celei mai mari companii de retail din România
• Pachet salarial atractiv
• 22 de zile de concediu care cresc în funcție de vechimea în companie
• Tichete de masă începând cu prima zi în echipă
• Asigurare voluntară de sănătate cu servicii medicale de înaltă calitate
• Măsuri eficiente de dezvoltare în carieră și posibilitatea promovării interne

Partenerul tău de discuție: Cristina Ionescu

Fii parte din echipa noastră!
www.cariere.kaufland.ro

Expirat
Lucrător comercial (f/m)  -  KAUFLAND ROMANIA