Gratis

Lucrator Comercial + Distributie

S.C. RHEIN VISION. S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- atentie distributiva si atentie la detalii;
- rapiditate si rezistenta la lucrul sub presiunea termenelor;

Descrierea jobului

- organizarea si gestionarea stocului de lentile in depozitul societatii conform instructiunilor;
- efectueaza activitati de pregatire a comenzillor de lentile;
- distributie produse pe zona Ploiesti

Oferta:
♦ Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si realizarile profesionale;
♦ Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa.
♦ Transport asigurat din Ploiesti
♦ Programul de lucru :
1. Lucrator Comercial + Distributie : doua schimburi luni - vineri 9-17:30 si 12:30 - 21:00 si sambata prin rotatie 9:00 - 13:00
2. Lucrator Comercial : in trei schimburi a 8 ore luni - vineri : 06:30-15:00,15:00-23:30,23:30-06:30
Punct de lucru : Ariceştii Rahtivani, județul Prahova

Prime si alte facilitati:
- tichete de masa de 40 lei
- bonus de performanta de pana la 20% din salariu, acordat lunar
- prima de Pasti sub forma de tichete cadou
- prima de Craciun sub forma de tichete cadou
- prima vacanta - sub forma de tichete de vacanta
- al 13 lea salariu
- bonus de fidelitate
- asigurare medicala privata platita de companie
- o zi libera platita, cu ocazia zilei dumneavoastar de nastere

Rhein Vision Romania a fost înființată în anul 2012, iar din 2013 produce in Ploiesti lentile pentru ochelari.
Este o companie tanara si dinamica al carei succes se bazeaza pe o intreaga echipa condusa de pasiune si profesionalism.

Daca vrei sa fii parte a unei echipe de succes, aplica acum!

In cazul in care profilul Dvs este potrivit nevoilor de personal Rhein Vision, datele Dvs personale vor fi prelucrate in vederea demararii procesului selectie candidat. Daca in urma interviului de angajare nu ati fost selectat pentru postul vacant, va putem stoca datele pe o perioada de 6 luni in vederea unor selectii ulterioare! Daca nu sunteti de acord cu stocarea datelor in vederea prelucrarii ulterioare, va rugam sa ne comunicati.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024