Gratis

Lucrator comercial / Consilier vanzari / Sales assistant

Tabacioc Grup SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie:
- sa fie răbdător, corect, punctual
- sa aibe competențe de lucru cu calculatorul
- sa cunoască limba engleză
- sa fie organizat, comunicativ si cu simțul răspunderii

Descrierea jobului

- Invață și mai apoi le comunică clienților, informații legate de produsele vândute
- Răspunde de întreţinerea curăţeniei la locul de muncă.
- Efectuează inventarul stocului de marfă
- Efectueaza receptia produselor
- Aplica fizic preturile pe produse
- Realizeaza toate documentele care tin de functia detinuta (ex. monetar, dispozitii plata)
- Se poate part-time, dar doar pentru lucru noapte si doar termen lung și foarte lung.

Beneficii:
- Beneficii totale de cel puțin 3200 lei/lună net (în mână) din prima luna.
- În general, valoarea beneficiilor membrilor echipei noastre(pe acelasi post), trece si de 650-850€ în funcție de vechimea in companie și performanța magazinului
- Beneficii ce contin si comision din vânzări și tichete de masă pe card (mai multe detalii la interviu)
- Comisionul din vânzări nu este conditionat de targeturi sau alte asemenea
- Prime de Crăciun și Paște în funcție de vechime și performanță
- Zile de sărbătoare libere sau dacă vrei, muncite și plătite dublu
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Loc de muncă sigur (pe perioada pandemiei nu au fost inchise magazine si nici nu au fost desfiintate locuri de munca)
- Salariul primit la timp, de două ori pe lună (avans și lichidare)

Poți aplica și direct depunand CV-ul pe email contact @ tabacioc punct ro sau în unul din magazinele noastre a căror adrese le gasești pe www.tabacioc.ro/contact

2009 este anul în care Tabacioc Grup a apărut pe piața tutunului și a accesoriilor pentru fumători. De atunci am lucrat cu numeroși furnizori din SUA, Olanda, Germania, Slovenia, Anglia, Italia, Polonia, India și Ungaria pentru a oferi publicului român produse cât mai noi, interesante, neobișnuite, dar și cu un raport calitate/preț cât mai bun.

Vara anului 2012 a însemnat extinderea companiei de la nivel de import si distribuție, la cel de retail, deschizând prima tutungerie Tabacioc. În prezent, avem deschise zece magazine raspandite în diferite zone ale Bucureștiului.

Suntem o echipă mereu deschisă oamenilor si ideilor noi! Te asteptăm!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024