Gratis

LUCRATOR COMERCIAL / CASIER

S.C. ENTERTAINMENT VISION SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Dacă îți place să lucrezi cu copii, să contibui la curățenia locației și ești dispus să lucrezi în ture de 8 ore (programul Mall-ului), atunci ești un candidat potrivit pentru postul de LUCRATOR COMERCIAL/ CASIER în locațiile de joacă Gymboland.

Descrierea jobului

- Supravegherea atentă a locului de joacă și a copiilor;
- Disponibilitate pentru lucrul în ture, dar și în weekend;
- Organizarea și animarea activităților de timp liber (sportive, jocuri, etc);
- Menținerea locului de muncă curat și organizat, conform procedurilor interne;
- Supraveghezi copiii și ai grijă ca joaca lor să fie sigură și fără incidente neplăcute;

Beneficii:
- Tichete masa si cadouri de sărbători;
- Bonusuri în funcție de performanțe;
- Traininguri si teambuilding-uri;

Gymboland, lider în divertismentul pentru copii, te invită să te alături echipei noastre pasionate! Suntem un loc de joacă inovator, dedicat creării experiențelor magice și memorabile pentru cei mici. La Gymboland, punem accent pe dezvoltarea creativității, siguranța copiilor și oferirea unui mediu ludic și educațional. Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă care aduce bucurie în viețile copiilor, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024