Gratis

Lucrator Comercial -Casier

BSB FASHION SA
6 poziții

Candidatul Ideal

- Personalitate placuta cu abilitati de comunicare si relationare .
- Inteligenta , dorinta si capacitate de a invata
- Spirit organizatoric si dе lucru in echipa;
- Amabil , atitudine pozitiva si proactiva ,conform domeniului dе lucru;

Descrierea jobului

- Intampinа cliеntii in mod corespunzаtor.
- Rеlationеazа cu аcestia si identificа mеtodа potrivita dе prеzеntare а produselor.
- Promoveаzа si vindе corespunzаtor produselе, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare.
- Identifica ocaziile de a vinde si produse complementare.
- Asigura receptionarea articolelor vestimentare din punct de vedere calitativ si cantitativ.
- Asigura aprovizionarea si reaprovizionarea suprafatei de vanzare cu marfa.
- Mentine un mediu de lucru curat.
- Respecta regulile de visual impuse de merchandiser.

Beneficii:
- O pozitie stabila intr-o companie in expansiune
- Posibilitati reale de avansare si de crestere pe plan professional
- Pachet salarial de pana la 3000 RON net la norma de 8 ore (suma compusa din salariu fix, tichete de masa, sporuri si alte bonusuri)
- bonusuri de target lunar si annual/ spor de weekend / reducere de angajat
- Traininguri interne/ oportunitati de dezvoltare profesionala
- Buget uniforma de doua ori pe an
- Program de lucru flexibil

Compania BSB a fost fondata in anul 1980 si de atunci este o prezenta puternica pe piata fashion pentru femei .
In momentul de fata,firma detine o pozitie de lider in domeniul de moda pentru femei in tarile in care brand-ul este disponibil.Fiecare colectie BSB schiteaza un look urban-chic, comod, si versatile.
Calitatea incontestabila a produsului final , rezultatul standardelor înalte stabilite de BSB , alaturi de proiectarea și flexibilitatea în producție sunt elementele fundamentale de excelență ale brand-ului Acestea sunt punctele cheie pentru infiltrarea și stabilirea unui brand într-un mediu cu o concurenta acerba, în care BSB deține deja o poziție dominantă.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024