Gratis

Lucrator comercial/casier magazin La doi pasi, Salajan

SC DUMYMAR COM 2007 SRL

Candidatul Ideal

Chiar dacă nu ai reușit încă să acumulezi experiența necesară, la noi totul ︀︂︆︍︊︉︌︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎se poate învăța cu responsabilitatea, implicarea și determinarea ta;

Dacă ai finalizat studii medii;

Dacă ești disponibil să lucrezi în ture organizate pe durata întregii săptămâni: dimineața și după-amiaza, iar când tura ta va fi în weekend primești un spor suplimentar;

Dacă ai rezistență la efort și un ritm alert de lucru;

Dacă ești energic, motivat, orientat spre performanță și rezultate.

Salariul in functie de experienta.

Descrierea jobului

- Vei afișa, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;
- Vei retrage de la ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile ( expirate, deteriorate )
- Vei respecta cerintele de frig pentru toate produsele cu temperatură controlată din raionul de proaspete;
- Vei aranja marfa, conform procedurilor specifice, în zona de depozitare;
- Vei scana produsele asezate de catre clienti pe banda;
- Vei incasa contravaloarea produselor achizitionate de catre clienti;
- Vei intampina clientii cu respect si cu zambetul pe buze;
- Vei aseza marfa in raft respectand termenele de valabilitate;
- Vei răspunde solicitărilor clientilor cu privire la informa ii despre produse, preturi, mod de cântărire.

- Pachet salarial, format din salariu fix
- Bonus de ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun
- Spor de 100% pentru zilele de sărbatori legale lucrate;

Descrierea companiei

Magazin La doi pasi, situat in zona Salajan - 1 decembrie

telefon : 0767764657

Pentru detalii sunati la numarul de telefon si aplicati CV ul pentru a-l putea vizualiza !
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 11 Iul. 2024