Gratis

Lucrator comercial Brasov

Mysu Perfume Import-export S.R.L.
6 poziții

Candidatul Ideal

Locații: BRASOV

Dorești sa faci parte dintr-o echipa dinamica unde pasiunea pentru parfumuri și produse cosmetice este dusa la superlativ?
Dacă ești o persoana energica, sociabilă și responsabila, poți avea reale șanse de avansare in echipa noastră.
Experiența in vanzari pe o poziție similară constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Ce oferim:
- salariul negociabil in funcție de experiența și performante
- bonus lunar bazat pe vânzarea realizată

Program:
- 15 sau 16 zile pe luna in funcție de numărul de zile din luna in curs.

Compania MYSU PERFUME angajeaza consultanti de vanzari pentru magazinele MYSU din Romania. Magazinul comercializeaza articole cosmetice.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024